HEXIS Skintac HX20032B Coral Pink Gloss - Kolarowy Różowy Połysk, 152 cm
*Wszystko o repozycjonowalnym kleju HEX’Press
Wszystkie produkty marki HEXIS zaczynające się od liter HX posiadają repozycjonowalny klej HEX’Press.
Jest to podkład strukturalny, który umożliwia łatwe odprowadzanie powietrza uwięzionego pomiędzy folią a powierzchnią. Ponieważ natychmiastowa przyczepność nie jest bardzo lepka (co jest normalne), umożliwia również zmianę położenia folii podczas instalacji. Aplikatorzy obliczyli, że ta wykładzina HX pozwala zaoszczędzić około 30% czasu podczas montażu!
Grubość (μm): 100 μm do 110 μm (wg odniesienia) Wartości średnie Standard
• Wytrzymałość na rozciąganie (N/25 mm): min. 15 HEXNFX41021
• Wydłużenie przy zerwaniu (%): min. 90 HEXNFX41021
• Skurcz 168 godzin w 70 °C (158°F) (mm): < 0,4 HEXRET001
HEXIS Skintac HX20032B Coral Pink Gloss
Samochodowa Folia Winylowa
Folia HEXIS Skintac HX20032B Coral Pink Gloss oferuje wyjątkowy, błyszczący różowy kolor, który doskonale prezentuje się na różnych powierzchniach. Dzięki odpowiedniej grubości, folia ta zachowuje intensywność koloru nawet przy dużych odkształceniach, co gwarantuje trwałość i długotrwały efekt wizualny.
Jest łatwa w aplikacji oraz demontażu, co czyni ją doskonałym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i osób bez większego doświadczenia. Strukturalny klej HEX'Press zapewnia łatwe wydostawanie się powietrza podczas instalacji, co eliminuje powstawanie pęcherzyków, pozwalając na szybkie i bezproblemowe nakładanie folii.
Dlaczego warto wybrać ten produkt?
- Trwałość i kolor: Grubość folii gwarantuje zachowanie koloru nawet przy odkształceniach.
- Łatwość aplikacji: Klej HEX'Press ułatwia nakładanie folii bez pęcherzyków powietrza.
- Łatwość usuwania: Folię można łatwo usunąć bez pozostawiania śladów.
Zastosowania: pełne oklejanie pojazdów, grafika reklamowa, oznakowanie architektoniczne, autobusy, samochody, ciężarówki, lusterka, zderzaki, maski, dachy, klamki, napisy na pojazdach, wykończenia wnętrz, jednostki pływające, deski rozdzielcze, elektronika i wiele więcej.
Rozmiar rolki:
- Szerokość (mm): 1520
- Długość (mb): 25
Cechy:
- Rodzaj produktu: wysokiej jakości wielowarstwowa folia wylewana
- Trwałość: długoterminowa
- Klej: akryl na bazie rozpuszczalnika / *HEX'Press PE
- Rodzaj kleju: stały
- Kolor kleju: przezroczysty
- Wykończenie: Połysk