Hexis Skintac HX20P001B Zeus Gold Gloss / Złoty Zeus Brokat Połysk | 25mb

HX20P001B Zeus Gold Gloss / Złoty Zeus Brokat Połysk

*Wszystko o repozycjonowalnym kleju HEX’Press

Wszystkie produkty marki HEXIS zaczynające się od liter HX posiadają repozycjonowalny klej HEX’Press.
Jest to podkład strukturalny, który umożliwia łatwe odprowadzanie powietrza uwięzionego pomiędzy folią a powierzchnią. Ponieważ natychmiastowa przyczepność nie jest bardzo lepka (co jest normalne), umożliwia również zmianę położenia folii podczas instalacji. Aplikatorzy obliczyli, że ta wykładzina HX pozwala zaoszczędzić około 30% czasu podczas montażu!

HX20P001B-25

Szczegółowe odniesienia

2 480,00 zł netto
3 050,40 zł brutto
Ilość
Realizacja w 48h

Hexis Skintac HX20P001B Zeus Gold Gloss

Odkryj przyszłość personalizacji powierzchni dzięki Hexis Skintac HX20P001B Zeus Gold Gloss! To niezwykła folia, która nie tylko podkreśli estetykę Twoich przedmiotów, ale także ułatwi Ci proces aplikacji jak nigdy dotąd.

Dzięki innowacyjnej technologii HEX'PRESS, aplikacja folii jest teraz szybsza i prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Już nie musisz martwić się o pęcherzyki powietrza czy trudności z dokładnym nałożeniem folii. System kanalikowego kleju zapewnia perfekcyjne wydostawanie się powietrza podczas aplikacji, co oznacza, że osiągniesz profesjonalny efekt bez problemu.

Ale to nie wszystko! Folii Hexis Skintac HX20P001B Zeus Gold Gloss charakteryzuje technologia wylewania, co sprawia, że jest wyjątkowo trwała i odporna na odkształcenia. Dzięki temu nie tylko twój projekt nabierze nowego blasku, ale także zachowa go przez długi czas, nawet w warunkach ekstremalnych.

Dodatkowo, jej kanalikowy klej nie tylko ułatwia aplikację, ale także zapewnia pewność, że folia pozostanie na miejscu, gdzie jej potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy chcesz nadać nowy wygląd swoim przedmiotom codziennego użytku, czy też tworzysz coś wyjątkowego, Hexis Skintac HX20P001B Zeus Gold Gloss będzie Twoim niezawodnym partnerem.

Nie zwlekaj dłużej – weź sprawy w swoje ręce i przekształć swoje otoczenie dzięki magii folii Zeus Gold Gloss. Zamów teraz i doświadcz nowej jakości w personalizacji!

Rozmiar rolki:

  • Szerokość (mm): 1520
  • Długość (mb): 25


Cechy:

  • Rodzaj produktu: wysokiej jakości wielowarstwowa folia wylewana
  • Trwałość: długoterminowa
  • Klej: akryl na bazie rozpuszczalnika / *HEX'Press PE
  • Rodzaj kleju: stały
  • Kolor kleju: przezroczysty
  • Wykończenie: Brokatowy Połysk


POBIERZ SPECYFIKACJĘ TECHNICZNĄ

PRZEWODNIK APLIKACJI

HEXIS

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 15,00 zł .


Produkty z tej samej kategorii ( ilość 16 )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło