Wzornik próbnik HEXIS 2024 do car wrappingu - KWIECIEŃ 2024

  • N

Najnowszy wzornik HEXIS HX20000 i HX30000 (Kwiecień 2024) - nowa dostawa, dwie serie w jednym wzorniku. 185 kolorów.

Wszystkie folie przeznaczone do tuningu samochodowego od teraz w jednym wzorniku!Odkryj wszechstronność i jakość z Najnowszym Wzornikiem HEXIS HX20000 i HX30000 (Kwiecień 2024) – Twoim kluczem do nieograniczonych możliwości projektowych! Ta wyjątkowa kolekcja, łącząca dwie rewolucyjne serie, oferuje imponujące 185 kolorów, otwierając przed Tobą świat niekończącej się kreatywności.

WZORNIK-2023

Szczegółowe odniesienia

159,00 zł netto
195,57 zł brutto
Ilość
Wysyłka w 24h

Najnowszy wzornik HEXIS HX20000 i HX30000 (Kwiecień 2024) - nowa dostawa, dwie serie w jednym wzorniku. 185 Kolorów.

Wszystkie folie przeznaczone do tuningu samochodowego od teraz w jednym wzorniku!

*** przy zamówieniu pełnej rolki, najnowszy wzornik otrzymasz gratis!
*** kupuj u autoryzowanego dystrybutora marki HEXIS

Wyjątkowa Paleta Barw: Odkryj niespotykane dotąd odcienie i wykończenia, idealne do każdego projektu. Od subtelnego matu po błyszczące połyski, każdy kolor jest starannie wyselekcjonowany, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta.

Wszechstronne Zastosowanie: Te innowacyjne folie nie są ograniczone tylko do pojazdów. Ich zastosowanie sięga od samochodów, motocykli, łodzi, aż po meble, telefony komórkowe i laptopy. Wykorzystaj je do stworzenia unikalnego wyglądu Twojego sprzętu elektronicznego, odświeżenia wnętrza samochodu lub nadania osobistego charakteru Twoim meblom.

Łatwość Aplikacji: Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, folie HEXIS gwarantują łatwość aplikacji i trwałość. Są elastyczne i przylegają do różnorodnych powierzchni, co ułatwia ich montaż nawet w najbardziej wymagających miejscach.

Trwałość i Ochrona: Oprócz estetyki, folie HEXIS zapewniają również ochronę przed zarysowaniami, promieniami UV i innymi czynnikami zewnętrznymi. Zwiększają żywotność i wygląd Twoich przedmiotów, chroniąc je przed codziennym zużyciem.

Zrównoważony Wybór: HEXIS angażuje się w zrównoważony rozwój, wykorzystując ekologiczne procesy produkcyjne. Wybierając nasze produkty, dokonujesz wyboru świadomego i odpowiedzialnego.

Nie przegap okazji, aby wprowadzić innowacyjność i styl do swojego życia. Zamów już dziś Najnowszy Wzornik HEXIS HX20000 i HX30000 i rozpocznij swoją kreatywną podróż!

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych


Może ci się spodobać również

Produkty z tej samej kategorii ( ilość 16 )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło