HEXIS Skintac HX30SCH08S Super Chrome Orange Satin / Super Chrom Pomarańczowy Satyna | 25mb

HEXIS Skintac HX30SCH08S Super Chrome Orange Satin

Folie HEXIS Super Chrom składają się z wielowarstwowej folii, folia posiada przezroczystą warstwę do ochrony powierzchni podczas aplikacji.

Folia i podkład w technologii HEX'PRESS umożliwiają znacznie szybszą aplikację, skracając czas o nawet 30%. Super Chrome to seria folii, które charakteryzują się błyszczącą powierzchnią, dającą efekt lustrzanego odbicia. Dzięki ich wysokiej wydajności technicznej oraz elastyczności, mogą być stosowane na powierzchniach o zakrzywieniach i teksturach, włączając w to miejsca z nitami i spawami.

Produkty te są specjalnie zaprojektowane do oklejania pojazdów.

HX30SCH08S-25

Szczegółowe odniesienia

8 790,00 zł netto
10 811,70 zł brutto
Ilość
Dostawa w 24h
Rozmiar rolki

HEXIS Skintac HX30SCH08S Super Chrome Orange Satin

 

HEXIS Skintac HX30SCH08S Super Chrome Orange Satin to wielowarstwowa folia wylewana, stworzona specjalnie do pełnego nakładania na powierzchnie pojazdów o różnym kształcie i krzywiźnie. Ta wysokiej jakości folia ma grubość 110 mikronów i wyróżnia się błyszczącą powierzchnią, która daje efekt "super chromu".

Dzięki szerokiej gamie dostępnych powierzchni, folia ta stanowi idealną bazę do realizacji różnorodnych koncepcyjnych projektów. Zaawansowany technologicznie klej i system kanalików do usuwania powietrza sprawiają, że folia jest łatwa w obróbce i znacznie ułatwia proces aplikacji.

HX30SCH08S Super Chrome Orange Satin to również metalizowana folia o satynowej powierzchni, która nadaje pojazdowi wyjątkową estetykę. Ta metaliczna satyna zapewnia elegancki wygląd i wyjątkowe wrażenia wizualne.

Nie ważne, czy chcesz odświeżyć wygląd swojego samochodu osobowego, dostawczego czy motocykla, HEXIS Skintac HX30SCH08S Super Chrome Orange Satin jest idealnym wyborem. Ta wysokiej jakości folia zapewnia trwałą ochronę powierzchni oraz niezrównane wrażenia wizualne, sprawiając, że twój pojazd będzie wyglądał spektakularnie na drodze.


 
Rozmiar rolki:

  • Długości (mb): 15, 20, 25

 
Cechy:

  • Rodzaj produktu: wielowarstwowy
  • Trwałość: długoterminowa
  • Klej: akryl na bazie rozpuszczalnika
  • Rodzaj kleju: stały
  • Kolor kleju: przezroczysty
  • Wykończenie: super chrom satyna
  • Podszewka: HEX'Press PE

POBIERZ SPECYFIKACJĘ TECHNICZNĄ

PRZEWODNIK APLIKACJI

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 54 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 54 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 54,00 zł .


Może ci się spodobać również

Produkty z tej samej kategorii ( ilość 15 )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło